Corpo técnico

Pablo Togores

Coordinador e adestrador de hockey

Na tempada 2020/2021 compaxinará a súa labor de coordinador da sección con adestrar os equipos Alevín A e Infantil B.

>

Aitor Arias

Coordinador de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 será o encargado de coordinar os diferentes equipos da sección de baloncesto
>

Yaiza Ríos

Adestradora de Patinaxe

Na tempada 2020/2021 encárgase de dirixir os grupos de Iniciación e Avanzado de patinaxe, así como a escola
>

Marcelino Regueiro

Adestrador de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 adestra o equipo Cadete Masculino
>

Pablo Arias

Adestrador de hockey

Na tempada 2020/2021 exerce como adestrador dos equipos Xuvenil A, Benxamín Vermello, e traballa cos nenos máis pequenos na escola do clube mentres xoga no equipo de categoría Sénior Galega.
 
>

Martín Barrós

Adestrador de Hockey

Na tempada 2020/2021 adestra os equipos Alevín B e Benxamín Negro. Tamén encárgase dos adestramentos específicos de porteros.
>

Ángel Galmán

Adestrador de Hockey

Na tempada 2020/2021 adestra os equipos Sénior B e Xuvenil B
>

Jaime Piñeyro

Adestrador de Hockey

Na tempada 2020/21 adestra o equipo Junior

>

Laura González

Adestradora de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 dirixe o equipo Infantil Masculino e colabora nas tarefas de adestramento da escola de baloncesto
>

Jorge González

Adestrador de hockey

Na tempada 2020/2021 adestra o equipo Infantil A

>

Manuel Souto

Adestrador de hockey

Na tempada 2020/2021 adestra os equipos Benxamín Branco e Prebenxamín Branco

>

Francisco Fuentes

Adestrador de Baloncesto

Naa tempada 2020/2021 dirixe ao equipo Infantil Femenino

>

Eugenio Rodríguez

Adestrador de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 adestra o equipo Alevín Masculino
>

Cristian Costa

Monitor de baloncesto

Na tempada 2020/2021 adestra ao equipo Alevín Femenino

>

Pablo de Ron

Adestrador de Hockey

Esta tempada 2020/2021 é adestrador dos equipos Alevín B e Prebenxamín Negro

>

Lucía Guntín

Adestradora de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 adestra o equipo Benxamín Femenino
>

Manuel Fernández

Monitor de hockey

Na tempada 2020/2021 adestra os equipos Prebenxamín 2013 e Micro 2014, ademais de colaborar na formación dos máis pequenos na escola de hockey e patinaxe

 

>

Jorge Cobreiro

Adestrador de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 adestra o equipo Benxamín Masculino
>

Javier Añón

Adestrador de Hockey

Na tempada 2020/2021 adestra os equipos Micro 2014 e Micro 2015. Ademais forma parte do corpor técnico da escola de hockey e patinaxe.
>

Luis Togores

Adestrador de hockey

Na tempada 2020/2021 forma parte do corpo técnico da escola de patinaxe e hockey

>

Emma Regueiro

Adestradora de Baloncesto

Na tempada 2020/2021 forma parte do corpo técnico da escola de baloncesto
>

María Bilbao

Adestradora de patinaxe

Na tempada 2020/21 forma parte do corpo técnico da escola de patinaxe
>

Carlos de Ron

Monitor de Hockey

Na tempada 2020/2021 forma parte do corpo técnico da escola de hockey e patinaxe

>

PATROCINADORES